Home / Kryesoret / Bashkëjetes apo Martesë ?! Ja çka duan të rrinjët e Tetovës (VIDEO)

Bashkëjetes apo Martesë ?! Ja çka duan të rrinjët e Tetovës (VIDEO)

Televizioni Koha ka bërë një anketë me të rinjët e qytetit të  Tetovës në lidhje me një pyetje shumë interesante: Bashkëjetes apo Martesë ?!

Nga të rinjët ka përgjigje të ndryshme ndërsa në rritje shihet edhe dëshira e të rinjëve që  dëshirojn Bashkëjetes.

 Disa qytetarë tjerë kanë qenë të habitur me pyetjen dhe nuk kanë dhënë përgjigje. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *