Home / Lajme / Rajon / Aksident trafiku në veri të Mitrovicës

Aksident trafiku në veri të Mitrovicës

Në Mitrovicën veriore, raportohet se ka ndodhur një vetë-aksident trafiku.

Policia ka bërë të ditur se nga ky vetë-aksident, lëndime trupore kanë pësuar katër persona, njofton Klan Kosova.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor dhe sipas personelit spitalor të aksidentuarit janë jashtë rrezikut për jetë.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin, thuhet në raportin e policisë, njofton Klan Kosova.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *