Home / Kryesoret / BESA demanton se mbrëmë janë takuar me LSDM-në
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-07 09:45:05Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

BESA demanton se mbrëmë janë takuar me LSDM-në

Nuk kemi patur asnjë takim, të gjitha janë spekulime, kështu i komentoi Orhan Murtezani, zëdhënësi i Besës, informatat të cilat dolën mbrëmë nga disa media se zv. Kryetarja e LSDM-së, Radmilla Shekerinska, ka patur takim me përfaqësues të tyre.

Në pyetjen, se a është kyçur Besa në bisedime me LSDM-në për mbledhjen e nënshkrimeve për fitim të mandatit për formim të qeverisë, Murtezani për “Plusinfo” deklaroi:

“Nuk është planifikuar ende asnjë takim. Kemi  komunikime të vazhdueshme me LSDM-në, por asgjë nuk ka të bëjë me mbledhjen e nënshkrimeve për mandatin” , tha Murtezani.

Gjithashtu lexo

Kallëzim penal deri te PSP nga Mehmeti, Llatas dhe Talevska kundër biznesmenit Palevski

Ashtu siç u informua dje nga Telegrafi, biznesmeni Ljupço Palevski është marrë në pyetje informative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *