Home / Showbiz / Beyonce do të performojë në Grammy 2017

Beyonce do të performojë në Grammy 2017

Edhepse shtatzënë, këngëtarja do të bëjë një performancë edhe në ceremoninë e Grammy këtë muaj.

Billboard ka mësuar se këngëtarja ka konfirmuar performancën, megjithëse pret fëmijë, dhe atë binjakë, shkruan lajmi.net.

Beyonce dje ka thyer internetin, duke lajmëruar për shtatzëninë e saj në mënyrë epike, ndërsa duket se kjo nuk do ta pengojë për të kënduar një ose disa prej këngëve nga albumi i nominuar si më i miri i vitit, ‘Lemonade’.

Ceremonia e ‘Grammy’ do të mbahet më 12 shkurt, ndërsa Beyonce udhëheq këtë vit me nominime.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *