Home / Lajme / Rajon / Çfarë po ndodh në selinë blu? Fleckenstein takim sërish me Bashën

Çfarë po ndodh në selinë blu? Fleckenstein takim sërish me Bashën

Kreu i PD-së, Luzlim Basha është duke zhvilluar një tjetër takim me eurodeputetin dhe raportuesin për Shqipërinë në Parlamentin evropian, Knut Fleckenstein.

Ky takim vjen një ditë pas thirrjes së eurodeputetit që opozita të rikthehet në Parlament për dialog politik. Ndërsa dje pati reagime të shumta nga deputetët e djathtë, sot Fleckentesin në ditën e fundit të qëndrimit të tij në Tiranë është takuar sërish me kreun e PD-së. Ky është takimi i dytë brenda pak ditëve me Bashën, ku mesa duket negociatat për tu rikthyer në Parlament janë të vështira. Tashmë pritet zbardhja e takimit dhe qëndrimi i opozitës për protestën dhe bojkoton parlamentar.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *