Home / Lajme / Botë / Dalin pamjet e përdhunimit të koleges së tyre, pezullohen nga puna 5 policë

Dalin pamjet e përdhunimit të koleges së tyre, pezullohen nga puna 5 policë

Mirror” shkruan se 5 policë janë pezulluar nga detyra në Meksikë dhe ndaj tyre ka nisur një hetim i hollësishëm, pas denoncimit që ka bërë kolegia e tyre e punës.

Policja ka thënë se këta 5 persona kanë abuzuar seksualisht ndaj saj, pikërisht në zyrat e rajonit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në 2015-ën, por vetëm tani është publikuar videoja në të gjitha mediat.

Në pamjet që janë shpërndarë në media, shihen mjaft qartë 5 kolegët që po përdhunojnë policen.

Gjithashtu lexo

20 mijë euro shpërblim për gjetjen e vrasësit të gazetares që zbuloi skandalin e “Panama Papers”

Gazetarja malteze, Daphne Caruana Galizia, u vra të hënën në Maltë, me një bombë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *