Home / Lajme / Rajon / Digjet një veturë në Prishtinë

Digjet një veturë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një veturë është përfshirë nga zjarri në rrugën “Shaip Kamberi” në Prishtinë, gjatë pasdites së djeshme.

Siç njofton Policia e Kosovës, vetura është djegur në rrethana të panjohura. Kështu citon Policia pronarin e veturës, por që nuk kanë dhënë detaje të tjera.

Policia dhe zjarrfikësit janë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. Vetura në ndërkohë raportohet se është djegur tërësisht.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *