Home / Kuriozitete / Djaloshi “i kryqëzuar”, nxjerr gjak nga trupi 10 herë në ditë

Djaloshi “i kryqëzuar”, nxjerr gjak nga trupi 10 herë në ditë

Një adoleshent indian i cili qan me lot gjaku që në moshën 19-vjeçare është etiketuar si “djali stigmata”.

Akhilesh Raghuvanshi, 13 vjeç, nga India vuan nga gjakderdhja në çdo pjesë të trupit të tij duke përfshirë veshët, sytë, gojën, këmbët dhe vijën e tij të flokëve, më shumë se dhjetë herë në ditë.

Djaloshi ka gjakderdhje nga i gjithë trupi i tij edhe pse nuk ka lëndime në lëkurë. Ai deklaron se nuk ka dhimbje në momentin kur i del gjak nga trupi por i sjell lodhje ekstreme dhe dhimbje koke të tmerrshme./tvklan.al

Gjithashtu lexo

Ishulli i LEPUJVE në Japoni – (FOTO & VIDEO)

Japonia është një vend shumë i ndjeshëm ndaj kafshëve: përveç Tashirojima, ishullit që adhuron macet, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *