Home / Lajme / Rajon / E rrallë në Fushë-Krujë! Droga fshihet edhe në…

E rrallë në Fushë-Krujë! Droga fshihet edhe në…

Një 51-vjeçar u arrestua nga Policia e Durrësit, ndërsa djali i tij 26-vjeçar u shpall në kërkim, pasi akuzohen për vjedhje dhe kultivim të lëndës narkotike.

E gjitha u zbulua nga vjedhja e një banese me autor djalin e 51-vjeçarit Gëzim Plepi me banim në Arrameras të Fushë-Krujës.

I riu me inicialet E.P më 20 shkurt, ka vjedhur një banesë në fshatin Larushkë.

Nga kontrollet që policia bëri në shtëpinë e familjes Plepi zbuloi në tavan rreth 22 kilogramë kanabis

Policia vuri në pranga kryefamiljarin për lëndën narkotike të gjetur në banesën e tij, ndërsa djali është shpallur në kërkim. /Gazeta Express/

 

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *