Home / Lajme / Maqedoni / « Ekskluzive/Zhurnal mëson » Gjendet sasi e madhe armatimi në një bordum të një ndërtese në Çair
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-05 18:16:23Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

« Ekskluzive/Zhurnal mëson » Gjendet sasi e madhe armatimi në një bordum të një ndërtese në Çair

Dje në orët e pasdites, një pastrues ndërtesash në bodrumin e njërës prej tyre ka gjetur një sasi të madhe amratimi, mëson kështu Zhurnal nga burime në teren.

Nuk dihet saktë se për cfarë armë bëhet fjalë mirëpo mësohet se sasia e tyre ka qenë shumë e madhe.

Kështu, në teren tashmë janë forca të mëdha policore të cilat po e hulumtojnë rastin se si ka mundur të vendoset sasia e armatimit në atë pobdrum.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *