Home / Kryesoret / Evzoni ende i mbyllur, mjegull në rrugën Lisec-Kodra e Diellit
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-09 08:50:54Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comrd s.gF

Evzoni ende i mbyllur, mjegull në rrugën Lisec-Kodra e Diellit

Komunikacioni në rrugët shtetërore në disa vende po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa. Mjegull me dukshmëeri prej 50 deri 100 metra ka në aksin rrugor Lisec – Kodra e Diellit – Lisec.

LAMM në mëngjes kumtoi se vendkalimi kufitar Evzoni ende është i mbyllur për komunikacion për shkak të grevës së bujqve grekë, ndërsa vendkalimet e tjera kufitare në kufirin Maqedoni-Greqi, respektivisht Dojran dhe Mexhitli janë të hapura.

Në vendkalimet e tjera kufitare nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *