Home / Kryesoret / Festimi më interesant i 9-vjetorit të Pavarësisë në qendër të Prishtinës (VIDEO)

Festimi më interesant i 9-vjetorit të Pavarësisë në qendër të Prishtinës (VIDEO)

9 Vjetori i Pavarësisë së Kosovës – MAC Flash Mob

9 Vjetori i Pavarësisë së KosovësMehmet Akif College – Flash Mob

Geplaatst door Mehmet Akif College op donderdag 16 februari 2017

Një shfaqje interesante e organizuar nga nxënësit e kolegjit Mehmet Akif në Prishtinë.

9-vjetorin e pavrësisë ata e kanë festuar në një mënyrë jotë zakontë në qendërPrishtinës duke tërhequr vëmendjen e qytetarëve.

Shihni më supër videon e plotë.

Gjithashtu lexo

Rama flet në Parlament për rritjen ekonomike dhe reformat e qeverisë

Në fjalën e tij në seancën plenare, kryeministri Edi Rama është ndalur në rritjen ekonomike …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *