Home / Lajme / Kronika e zezë / Fier, një djalë dhe një vajzë gjenden të vrarë në makinë

Fier, një djalë dhe një vajzë gjenden të vrarë në makinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku raportohet për një vrasje të dyfishtë.

Paraprakisht thuhet se një i ri ka vrarë një vajzë dhe më pas edhe veten.

Ende nuk dihet nëse vajza është e dashura apo e fejuara e djalit.

Makina është gjetur në vendin e quajtur ura e Shën Pjetrit në aksin nacional Fier-Plazhë.

Ata janë gjetur të vdekur në makinë, ndërsa mendohet se vrasja dhe vetëvrasja është kryer me një armë tip pistoletë.

Ende nuk dihet identiteti i viktimave dhe nuk ka ende një reagim zyrtar të policisë.

Forcat e rendit të policisë s Fierit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për identifikimin e viktimave.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *