Home / Kryesoret / Funksionarin e lartë të LSDM e shpallin tradhëtar dhe në shërbim të shqiptarëve (FOTO)

Funksionarin e lartë të LSDM e shpallin tradhëtar dhe në shërbim të shqiptarëve (FOTO)

Persona të panjohur mbrëmë para shtëpisë së kryetarit të këshillit komunal të Kumanovës, Maksim Dimitrievski kanë shkruar parulla duke e shpallur tradhëtar dhe në shërbim të shqiptarëve, informon INA.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dimitrievski duke publikuar fotot në facebook. “Janë dëshpëruese tentimet e juaja për të manipuluar me opinionin, o kriminel”, ka shkruar Dimitrievski.(INA)

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *