Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet një kufomë në lagjen e Ilindenit në Shkupit

Gjendet një kufomë në lagjen e Ilindenit në Shkupit

Trupi i pajetë i një njeriu është gjetur dje në mëngjes rreth orës 10, në vendin e quajtur “Kulla e shkretë” në lagjen e “Ilindenit” në Shkup, transmeton Gazeta Express.

Një kalimtar çasti e ka vërejtur dhe lajmëruar rastin në polici. Është vërtetuar se kufoma e gjetur është 65 vjeçari me inicialet D.D nga fshati Trubarevë i Shkupit. Vdekjen e kanë konstatuar mjekët e ndihmës së shpejtë.

Me urdhër të prokurorit publik është dërguar për obduksion me qëllim që të vërtetohen shkaqet e vdekjes./

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *