Home / Kryesoret / Gjykata nuk lejon Katica Janevën për të kryer kontroll në shtëpinë e Janakieskit
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-03 10:44:51Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Gjykata nuk lejon Katica Janevën për të kryer kontroll në shtëpinë e Janakieskit

Prokuroria Speciale Publike për çdo ditë ballafaqohet më bllokadë nga Gjykata Themelore Shkup 1, të cilët në vazhdimësi i refuzojnë kërkesat e tyre për shqiptim për paraburgim ose kontroll.

Në vend se institucioni i cili duhet ti gjykojë zyrtarët e mëparshmë dhe ato zyrtarët e tanishëm të VMRO-DPMNE-së, gjyakata deri më tani shumë mirë po e luan lojën e avokatit të tyre. Por, masakt janë larguar.

PSP më emër dhe mbiemër i akuzon gjyqatrët që janë fshehur pas “rrobave gjyqsore”.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *