Home / Lajme / Kronika e zezë / Horror në një dasmë: Vrasësi hyn mes dhëndrit dhe nuses (Video+18)

Horror në një dasmë: Vrasësi hyn mes dhëndrit dhe nuses (Video+18)

Një person ka qëlluar me armë zjarri gjatë një ceremonie martesore në një kishe në Brazil, duke plagosur tre persona nga e njëjta familje.

Momenti i sulmit është filmuar nga kamerat. Në pamje duket autori i ngjarjes Umberto Ferreira dos Santos, i njohur me nofkën “Betinho”, teksa ecën pas çiftit, e në një moment nxjerr armën dhe qëllon mbi të ftuarit.

Mediat braziliane shkruajnë se autori ishte futur në kishë me qëllimin për të ekzekutuar dy prej të ftuarve, në shenjë hakmarrjeje për vrasjen e disa kohëve më parë të djalit të tij.

Gjithashtu lexo

Zjarr në Zhelinë të Tetovës, digjet një shtëpi e braktisur

Dje rreth orës 15:20 në fshatin Zhelinë të Tetovës ka shpërthyer zjarr në një shtëpi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *