Home / Sport / I gjen 9 ndeshje ia djeg “pullën” bastores

I gjen 9 ndeshje ia djeg “pullën” bastores

Një lezhjan ka fituar plot 4 milion e gjysmë lekë të vjetra pasi ka parashikuar saktë 9 ndeshje.

Ai ka futur 10 mijë lekë të vjetra, të cilat e kanë bërë fitues të disa milionëve. Por, ajo që të bën përshtypje është mënyra se si ai ka vendosur t’i shpenzojë këto para.

I pyetur nga redaksia e JOQ se çfarë do bëje me lekët e fituar, qytetari ka thënë:

“Do i çoj të gjitha në tallava o plak, s’kemi ç’bëjmë tjetër.”

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *