Home / Kryesoret / Ja çka do të bënin tetovarët me 1 milion Euro ?! (Video)

Ja çka do të bënin tetovarët me 1 milion Euro ?! (Video)

Televizioni Koha ka bërë një anketë me qytetarët e Tetovës në lidhje me një pyetje shumë interesante: Çka do të kishin bërë me një milion euro.

Nga qytetarët ka përgjigje të llojllojshme ndërsa spikat përgjigja e dy të rinjëve që njëri thotë ”do ta kisha prishur Maqedoninë” kurse tjetri përgjigjet ”do të kisha blerë një veturë të tipit BMW”.

Disa qytetarë tjerë kanë qenë të habitur me pyetjen dhe nuk kanë dhënë përgjigje. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *