Home / Lajme / Maqedoni / Komuna Qendër paguan miliona për largimin e zogjëve nga përmendoret e Shkupi 2014
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-14 11:00:04Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Komuna Qendër paguan miliona për largimin e zogjëve nga përmendoret e Shkupi 2014

Dy kompanitë të cilat meren me këtë punë janë përmendur se janë në emër të ish truprojës së ish kryeministrit Nikolla Gruevski, theksojnë nga komuna Qendër shkruan Zhurnal.

Gjithësejt 8.4 milion denarë është vlera e dy kontratave të nënshkruara në vitin 2011 dhe 2012 nga ana e komunës e drejtuar nga VMRO.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *