Home / Lajme / Maqedoni / Konferencë për situatat aktuale në arsimin parashkollor
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-08 07:28:44Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Konferencë për situatat aktuale në arsimin parashkollor

Në BE Info qendrën në Shkup sot do të mbahet konferencë kushtuar situatave aktuale në arsimin parashkollor.

Është paralajmëruar fjalim i ministrit të Punës dhe Politikës Sociale, Ibrahim Ibrahimi.

Në konferencë do të debatohet për situatat aktuale në edukimin parashkollor dhe arsim dhe prioritete e Strategjisë së re për arsim

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *