Home / Showbiz / Kthehet Agnesa Vuthaj (Foto)

Kthehet Agnesa Vuthaj (Foto)

Agnesa Vuthaj është rikthyer prej Malinas së Filipineve, ku ishte e pranishme me rastin e ‘Miss Universe’ me bukuroshen argjentinase që e përfaqësonte Kosovën, Camila Barazza.

Duket se Agnesës i ka munguar jeta e natës së kryeqytetit kosovar të Prishtinës.

Bukuroshja është argëtuar me këngëtaren Vesa Luma në një prej lokalet e natës, transmeton Telegrafi.

E për disponimin dhe humorin e tyre u përkujdes këngëtari prizrenas Denik Prizreni.

Ndryshe, treshja e lartpërmendur janë miq të mirë dhe shpeshherë shihen në krah të njëri-tjetrit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *