Home / Lajme / Maqedoni / LSDM: Për secilin qytetarë kulm mbi kokë
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-21 11:51:07Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

LSDM: Për secilin qytetarë kulm mbi kokë

Secili qytetarë në vend do ketë kulm mbi kokë dhe kjo është një gjë që i takon e jo privilegj, kështu thuhet në kumtesën e lëshuar së fundi nga LSDM, shkruan Zhurnal.

Për këtë do të bëjmë kategorizimin e qytetarëve nga rastet sociale, personat e moshuar dhe ato pa shtëpi.

Askush nuk do të ngrijë në rrugë nga i ftohti si ishte këtë vit. Do hapim qendra pranimi me ushqim në gjitha komunat ku ka nevojë në bashkëpunim me shoqatat lokale të qytetarëve.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *