Home / Kryesoret / Makina rrëshqet dhe bie në ujë në Gostivar (VIDEO)

Makina rrëshqet dhe bie në ujë në Gostivar (VIDEO)

Një automjet i tipit “Ford” ka përfunduar në lumë në fshatin Turçan i Madh të Gostivarit.

Sipas medieve, mësohet se automjeti ka dalë nga rruga si pasojë e ngricave në rrugë, dhe ka përfunduar në lumë.

Drejtuesi i automjetit është një burrë rreth të 40-tave, por nuk dihet nëse ka pasur edhe pasagjerë të tjerë.

Gjithashtu lexo

Foure mbështet reformat në OBRM-PDUKM (Foto)

Ish-euroambasadori në Maqedoni, Erwan Foure, përmes një shënimi të shkurtër në Maqedoni, ka përshëndetur iniciativën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *