Home / Lajme / Maqedoni / Moti sot në vend do të jetë i ndryshueshëm
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-06 08:31:12Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comO"

Moti sot në vend do të jetë i ndryshueshëm

Para dite do të ketë mot të vrënët, me periudha të diellit dhe me erë juglindore, ndërkaq pasdite pritet që të ketë të reshura të shiut në pjesën perëndimore, e natën edhe në pjesën lindore të vendit.

Në vendet e larta pritet që të ketë edhe të reshura dëbore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 0°C e deri më 4°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 6°C e deri më 16°C.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *