Home / Lajme / Maqedoni / Ndodh një aksident në Shkup, e çuditshme si ka mundur të hypë aty?

Ndodh një aksident në Shkup, e çuditshme si ka mundur të hypë aty?

Në Shkup te Shtëpia e Mallrave “Most” sot në mëngjes ka ndodhur një aksident trafiku.

Vetura e tipit “Opel Astra” deri më tani nga shkaqe të panjohura ka fluturuar në trotoar.
Policia është në vendin e ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Sali Berisha: “Shkëndija” e Tetovës bën sot historinë!

Ish- kryeministri Sali Berisha i kushton një status ndeshjes mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *