Home / Lajme / Botë / Një avion shpërthen në flakë në pistën e aeroportit të Nju Jorkut

Një avion shpërthen në flakë në pistën e aeroportit të Nju Jorkut

Piloti i fluturimit të “Argentina Airlines” njoftoi se motori i avionit kishte marrë zjarr vonë mbrëmjen e të enjtes.

Autoritetet janë duke hetuar pasi një avion mori zjarr në aeroportin “Kennedy” të Nju Jorkut.

Pamjet e shfaqura tregojne një avion që kishte marrë flak në pistë, shkruan “Mirror.com”

Piloti i fluturimit të argjentinas ngriti alarmin për zjarr ndërkohë që avioni ishte në pistë duke u përgatitur për fluturim, tha policia.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *