Home / Lajme / Maqedoni / « Ofertë pune » Kërkohen 100 shofer të kategorisë D për punë në Gjermani, ja kushtet
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-13 12:28:34Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

« Ofertë pune » Kërkohen 100 shofer të kategorisë D për punë në Gjermani, ja kushtet

Kompania Flutura Reisen GMBH me selin në Gjermni po ofron punë për 100 shofer të kategorisë D, shkruan Zhurnal ndërkohë që përparësi kanë ata të cilët e njohin gjuhën gjermane.

Zhurnal ju sjell në vazhdim shpalljen e ofertës

OFERTË – PËR PUNËSIM NË GJERMANI NGA  FLUTURA REISEN GMBH

Kërkohen 100 vozitës të Kategoris D për komunikacion urban

KUSHTET:

1.Patent shoferi për kategorin D

2.Çertifikatë mjekësore nga Oftamologu

3.Çertifikatë  nga MPB që nuk është nën hetime

4.Te njihet gjuha gjermane

5. Mosha deri më 55 vjet

ADRESA: për dorëzim të dokumentacionit

Rr.Robert Dol, nr 31 Prishtinë dhe Auto Shkolla Golf, rr. Zahir Pajaziti nr.65 në Podujevë

Tel.049 278 239

Email flutura.air@hotmail.com

Punëdhënësi: Xhevdet Ajvazi – kontakti nga 9-18h në Viber -00491773444096

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *