Home / Kryesoret / Para syve të katër fëmijeve, me shufër dhe thika i kanë rrahur prindërit e tyre
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-07 13:59:54Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comÿDáW

Para syve të katër fëmijeve, me shufër dhe thika i kanë rrahur prindërit e tyre

Mbrëmë rreth orës 22 në Strugë, përderisa çiti dhe nëna e burrit ishin në shtëpi, kanë qenë fizikisht të sulmuar nga F.N. dhe na dhjetra persona të tjera të panjohur. Deri sa ato më katër fëmijët e tyre kanë shikuar television, kanë ndëgjuar se dikush po troket në derë.

Gruaja e ka hapur derën ku kishe qenë pranë F.N. me dhjetra të tjerë të panjohur, të cilat në duar kanë mbajtur thika, shufra të hekurta dhe mjete të tjera. Në atë moment F.N. pa arsye ka sulmuar gruan më shuplakë dhe grushta dhe më pas së bashku me personat e tjerë kanë hyrë dhe kanë sulmuar bashkëshortin dhe vjerrën e saj.

Pas një kohë të shkurtër gjithë kanë filluar të rihen në oborrin e shtëpisë ku F.N. ka goditur me shufër pronarin e shtëpisë.

Një pjesë e pjesëmarrësve janë dërguar në Qendrën mjekësore, ku u janë konstatuar lëndime trupore.

Po ndërmirren gjitha masat për ndriçimin e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *