Home / Kuriozitete / Pasanikja harron portofolin me para, ja si reagojnë njerëzit (Video)

Pasanikja harron portofolin me para, ja si reagojnë njerëzit (Video)

Një vajzë pasanike dhe i dashuri i saj kanë bërë një eksperiment social.

Vajza ulet në një stol ku ka edhe njerëz të tjerë dhe pastaj vjen djali e merr me një makinë superluksoze. Mirëpo, ajo lë qëllimisht portofolin me para në stol.

Por pas pak minutash djali kthehet dhe pyet të pranishmit nëse kanë parë ndonjë portofol me para aty.

S’do ta besoni se çfarë bëjnë njerëzit.

blob:http://www.dailymotion.com/f482157f-3826-4084-b83a-dae712aeac53

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *