Home / Lajme / Maqedoni / Pastrohet gjykata penale, bëhet shpërndarja e gjykaësve për kundërvajtje
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-21 12:59:16Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com€"Diè€Jä

Pastrohet gjykata penale, bëhet shpërndarja e gjykaësve për kundërvajtje

Ushtruesja e detyrës së kryetares së gjykatës penale në Shkup Tatjana Mihajlova ka bërë një tjetër orar vjetor të gjykatësve duke bërë kështu një pastrim të atyre që rastet e Prokurorisë speciale mos ju bien në dorë, shkruan Zhurnal.

Dhjetra gjykatës mes të cilëve dhe ato me përvojë të gjatë në këtë gjykatë për shkaqe të pasqaruara janë transferuar në gjykatën për kundërvajtje në parkun e qytetit.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *