Home / Lajme / Kronika e zezë / Përplasen dy trena mes vete, ka të lënduar (Foto)
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-14 11:41:00Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Përplasen dy trena mes vete, ka të lënduar (Foto)

Një tren pasagjerësh dhe një tren mallrash janë përplasur fatalisht në Luksemburg.

Disa njerëz janë plagosur, dy prej tyre rëndë, njoftojnë mediat lokale.

Incidenti ka ndodhur në afërsi të komunës Bettembourg në Luksemburgun jugor, njoftoi gazeta “L`essentiel”.

Gazeta citon policinë lokale që tha se të paktën dy nga të plagosurit janë në gjendje të rëndë.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *