Home / Lajme / Rajon / Rrihen mes vete serbet në Veri të Mitrovicës

Rrihen mes vete serbet në Veri të Mitrovicës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në rrugën “Cika Jovina” në Mitrovicë dje janë përleshur mes vete dy femra, dhe njëra ka përfunduar me lëndime trupore.

“Viktima femër K-Serbe për shkaqe të panjohura është sulmuar fizikisht nga një e dyshuar femër me ç’rast e njëjta ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *