Home / Kuriozitete / Sekretet e nuseve ndaj shoqëruesve në ditën e dasmës së tyre do t’ju surprizojnë

Sekretet e nuseve ndaj shoqëruesve në ditën e dasmës së tyre do t’ju surprizojnë

Festa e beqarisë dhe shoqerueset e nuses janë pjesa më argëtuese e dasmës.

Të gjitha nuset janë shumë të çorientuara gjatë ditëve të fundit para ditës së madhe por sado e madhe të jetë ngarkesa janë disa gjëra që i fshihen shoqërueseve.
Dhe e gjitha kjo është për të fshehur frikën e vërtetë të nuses ndaj asaj që po i ndodh, të martohet dhe të bëjë dasmën e ëndrrave.

Bazuar në nja studim që i është bërë nuseve, ja si shprehen nuset për sekretet që i fshehin shoqërueseve:

1. E prisha marveshjen me striptisitin që më kishit prenotuar, vajza, është ekzagjerim.

2. Kur të shkoni tek estetisti do të keni një surprizë, flokë të zgjatura. Të gjitha fotot janë më të bukura me flokë të gjata.

3. Në dëshirat e dasmës sime përfshihet dhe ecja në rrjesht vetëm e shoqëruesve. Më vjen keq vajza që po shpresonit të ngacmonit kushëririn simpatik të dhëndrit.

4. Të jeni të sigurta që do të keni shumë punë për të bërë.

5. Unë jam shumë e lumtur që jeni përkrah meje në këtë ditë, por thjesht jamë shumë e lodhur nga përgatitjet.

6. E kam gjithmonë si plan B anullimin e dasmës kur shikoj që po lodhem shumë dhe gjërat spo ecin si duhet.

7. Më dëgjoni me vëmëndje, NUK E DUA NJË FESTË BEQARIE. Jam shumë e lodhur për të. Fundja unë po martohem, kjo është festa e vërtetë.

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *