Home / Lajme / Rajon / Shikoni si e ka festuar sot Anita Haradinaj Ditën e Pavarësisë së Kosovës

Shikoni si e ka festuar sot Anita Haradinaj Ditën e Pavarësisë së Kosovës

Sot Kosova ka festuar 9-vjetorin e Ditës së Pavarësisë, ndërsa rrugët e Kosovës janë mbushur plot me qytetarët të cilët mbajnë flamuj në duar.

Por, kjo ditë duket se nuk ka qenë shumë e hareshme për Anita Haradinajn, e cila e ka pritur këtë festë e mërzitur, për shkak se bashkëshorti i saj nuk e ka festuar me të këtë ditë të rëndësishme për Kosovën.

“Gezuar dita e Pavaresise!! Me shprese qe Dite te mira do të vijn, me Drejtim te Ri dhe te ardhme te ndritshme!!!

#shtetinukndertohetmestatusaneFB”, ka shkruar zonja Haradinaj në “Facebook”.

Gjithashtu lexo

Ekzekutohet me 5 plumba shqiptari në sy të gruas dhe të vajzës, kapet autori (FOTO)

Një vrasje ka ndodhur mëngjesin e djeshëm ku viktimë ka mbetur një shqiptar 49 vjeç. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *