Home / Lajme / Kronika e zezë / Sulmohet me sëpatë një banor i Prilepit

Sulmohet me sëpatë një banor i Prilepit

Tridhjetë vjeçari nga qyteti iPrilepit, mbrëmë ka raportuar se diku ka ora 23 e 30 minuta është sulmuar nga një grup njerëzish pranë shtëpisë së xhaxhait të tij, transmeton Gazeta Express.

Grupi drejtuar nga personi me inicialet R.J. si dhe vëllau I tij S.J.,me vete ka pasur shkopinjë, lopata dhe sëpata, në zënkë kanë marrë pjesë edhe disa fqinj.

Në sulm lëndime trupore kanë marrë XH.M. dhe S.M., ndërsa lëndime të rënda ka marrë B.SH.

Gjithashtu lexo

Dy fëmijë mbyten në liqenin e Shkodrës

Burime nga policia thanë se rreth orës 16:00, ka ardhur një telefonatë në Sallën Operative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *