Home / Lajme / Kronika e zezë / Tragjedi në Tetovë, gjendet i varur një 37 vjeçar

Tragjedi në Tetovë, gjendet i varur një 37 vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Merovë në Komunën e Zhelinës në Tetovë, ku është gjetur trupi i pajetë i një 37-vjeçari me inicialet I.A, i varur në litar.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11 e 20 minuta, në afërsi të fshatit ku ishte e parkuar edhe makina e tij.

Prokurori Publik dhe një ekip nga Departamenti i Punëve të Brendshme të Tetovës, po punojnë për zbardhjen e tragjedisë.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *