Home / Kryesoret / Tre linja të reja ajrore në Aeroportin e Shkupit

Tre linja të reja ajrore në Aeroportin e Shkupit

Tre linja të reja ajrore nga Aeroporti i Shkupit sot do të promovojnë TAV Maqedonia dhe “Viz er” dhe së bashku do të informojnë edhe për arritjen e tre milionë udhëtarëve në Maqedoni nga ana e kompanisë ajrore ukrainase.

Në ngjarje është paraparë të mbajnë fjalime ministri i Transportit dhe Lidhjeve Vllado Misajllovski, drejtori i përgjithshëm i TAV Maqedoni Alp Er Tunga Ersoj dhe drejtoi i përgjithshëm për çështje korporative të “Viz er” Oven Xhons.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *