Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes 18 vjeçarja maturante nga Shkupi në orën e historisë

Vdes 18 vjeçarja maturante nga Shkupi në orën e historisë

Tetëmbëdhjetë vjeçarja nga Shkupi, nxënëse e gjimnazit “Zdravko Cvetkovski” vdiq dje në shkollë, në orën e historisë, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

Sipas buletinit të policisë, A.A në një moment i përkeqësohet shëndeti dhe bie nga ulësja në klasë.
Profesorët janë munduar që ta zgjojnë por nuk kanë pasur sukses, pastaj ajo  me autoambulancë është transferuar në klinikat e Shkupit, ku mjekët kanë konstatuar vdekjen e saj.

Gjithashtu lexo

Janë lënduar 14 persona në13 fatkeqësi komunikacioni dje në Shkup

Katërmbëdhjetë persona janë lënduar lehtë në tetë nga gjithsej 13 fatkeqësi komunikacioni të regjistruara gjatë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *