Home / Lajme / Kronika e zezë / Vrasje në Ohër

Vrasje në Ohër

Një grua e moshuar ka humbur jetën mbrëmë në një grabitje, që ka ndodhur në shtëpinë e saj që gjendet në rrugën Galiçica në Ohër, transmeton Gazeta Express.

Nga burime policore mësohet se bëhet fjalë për një grua të moshës 60 vjeçare e cila ishte cak i grabitjes.

Sipas informatave të para , gruaja në fjalë u ka rezistuar grabitësve, të cilët me ndihmën e armës së ftohë e kanë varsin atë. Trupi i pajetë është gjetur në paradhomën e banesës së saj.

Krim teknika si dhe ekipe të Ndihmës së Shpejtë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetohet rasti.

Gjithashtu lexo

Bogovinë, vidhet stoli ari me vlerë 36.000 euro

Vjedhje e rëndë prej 2.250.000 denarë ka ndodhur dje në fshatin e Tetovës në Bogovinë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *