Home / Lajme / Rajon / Vuçiq: E di njeri kush është sot kryeministër i Maqedonisë? (VIDEO)

Vuçiq: E di njeri kush është sot kryeministër i Maqedonisë? (VIDEO)

Ae dini kush është sot kryeministër i Maqedonisë? Këtë pyetje e ka bërë kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiq në një intervistë për një televizion serb, transmeton Gazeta Express.

“E kush është sot kryeministër? Nuk dihet. E nuk e dinë as qytetarët”, thotë Vuçiqi.

Videoja e publikuar nga grupi “seir” në Facebook, shoqërohet me një anketë me qytetarët e Maqedonisë në të cilën shihet se një pjesë e tyre nuk e dinë se kush është kryeministër i Maqedonisë dhe se pak kush ka dëgjuar për Emil Dimitrievin, i cili është në krye të Qeverisë teknike të Maqedonisë tash më se një vit./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *