Home / Lajme / Maqedoni / Zhernovski: Do luftoj për Qendrën, pres përkrahjen e LSDM
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-02-17 11:05:14Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Zhernovski: Do luftoj për Qendrën, pres përkrahjen e LSDM

VMRO si duket akoma nuk mund të përbijë humbjen e komunës Qendër, e sipas disa rezultateve të fundit e qartë është se i pret një humbje tjeter e rradhës, shkruan Zhurnal.

Me shkrime dhe propaganda të ndryshme mundohen të bëjn ndasi dhe të përfitojnë mirëpo këtë nuk do e lejoj e uroj që të kem përkrahjen edhe të LSDM, kështu ka deklaruar në intervistën e fundit të tij, kryetari i komunës Qendër, Andrej Zhernovski.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *