Home / Lajme / Rajon / Zjarr i madh në një pallat në Tiranë (VIDEO)

Zjarr i madh në një pallat në Tiranë (VIDEO)

Një zjarr i madh ka përfshirë një pallat në Tiranë.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar, por nga pamjet duket se flakët kanë përfshirë katet e fundit të një pallati tek rruga e ‘Kavajës’.

Në vendngjarje, kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikëset.

blob:http://www.dailymotion.com/6c35aedd-c2df-4a59-8a20-dc6ca0d49b3c

 

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *