Home / Lajme / Botë / 15 vjeçarja kapet nga kamera duke bërë seks me 25 djem (Foto/Video)

15 vjeçarja kapet nga kamera duke bërë seks me 25 djem (Foto/Video)

Një nxënëse e shkollës së mesme është xhiruar nga kamera derisa po kryente marrëdhënie seksuale me shumë meshkuj në banjon e shkollës.

Të paktën një nxënës tjetër ka marrë masën e disiplinës pasi policia tha se 25 djem janë parë duke hyrë dhe dalë në banjo në shkollën në South Fort Myers në Fort Myers në Florida.

Vajza thuhet tu ketë thënë  zyrtarëve të shkollës se ‘kishte seks me disa nga djemtë’ megjithëse po raportohet se grupi filmoi vetën.

Sipas Fox4now video u publikua në Snapchat.

 

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *