Home / Lajme / Rajon / 18-vjeçari dhunon drejtorin dhe nën drejtoreshën e shkollës

18-vjeçari dhunon drejtorin dhe nën drejtoreshën e shkollës

Një gjimnazist është arrestuar nga policia e Tiranës. Bëhet fjalë për 18-vjeçarit Aldo Troski.

Sipas policisë tek “Shkolla e Bashkuar”, në Farkë të Madhe ka goditur me sende të forta drejtorin e shkollës, 56-vjeçarin Xh. Q.

Dhunës nuk i ka shpëtuar as nën drejtoresha e cila ka tentuar të “ulë gjakrat”.
Kështu i riu ka dhunuar edhe nën drejtoreshën, 36-vjeçaren O. I. Të dy kanë marrë plagë në trup. /tvklan.al

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *