Home / Showbiz / A është kjo nusja më e bukur shqiptare? (Foto)

A është kjo nusja më e bukur shqiptare? (Foto)

Ky muaj ka qenë muaj i dasmave në Kosovë.
Dhe ashtu siq dinë shqiptarët të festojnë dhe argëtohen në dasma një vëmendje e madhe shkon për nusën dhe dhëndrrin.

Sigurisht se të gjitha nuset janë shumë të bukura në ditën më të rëndësishme të jetës së tyre, por ne do të sjellim pothuajse më të bukurën për ju.

Grimerja e njohur Sellma në murin e saj në Facebook ka postuar një fotografi të kësaj nuseje, ku menjëherë kanë shpërthyer pëlqimet dhe komentet e publikut.

Cfarë mendoni a është kjo nusja më e bukur shqiptare?.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *