Home / Kuriozitete / A është kjo vajza më e bukur nga Drenica që keni parë? (Foto)

A është kjo vajza më e bukur nga Drenica që keni parë? (Foto)

Bukuria e saj ka triumfuar para disa dite në garën e më të bukurës në qytetin e Drenasit.
Aulona Qorri, para disa ditë është shpallur “Miss Drenasi” dhe duket se me plotë meritë do ta mbajë këtë kurorë për një vit.

Aulona është vetëm në klasën e 11’të në shkollën e gjimnazit, ndërsa duket se karriera e saj si modele tashmë ka nisur, shkruan Magazina.al

Magazina.al, ju sjell disa fotografi të Aulonës e cila duket se është një nga drenicaset më të mira që keni parë.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *