Home / Lajme / Maqedoni / Abuzohen seksualisht dy motra të mitura në Tetovë

Abuzohen seksualisht dy motra të mitura në Tetovë

Në muajin e kaluar, 26 vjeçari F.B. nga Tetova diku rreth orës 5 të mëngjesit, në fshatin Strimnicë, në shtëpinë e S.H. nga dera jo e mbyllur është futur në dhomën ku kanë qenë duke fjetur dy motrat, njëra 17 dhe tjetra 12 vjeçare, dhe i ka përdhunuar, transmeton Gazeta Express.

Sipas policisë “monstrumi” i ka kërcënuar dhe do t’i vrasë nëqoftë se bërtasin dhe ka kryer misoinin, për të cilin ishte futur në shtëpi dhe është larguar diku rreth orës 6 nga shtëpia.

Kundër tij është lëshuar fletarrest ndërkombëtar, sepse ai e ka lëshuar territorin e Republikës së Maqedonisë

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *