Home / Showbiz / Ajo shfaq gjoksin në bikini dhe i tregon Justin Bieber-it se çfarë po humb

Ajo shfaq gjoksin në bikini dhe i tregon Justin Bieber-it se çfarë po humb

Format e saj trupore padyshim vodhën vëmendjen e Justin Bieber.

Dhe Chantel Jeffries është duke i treguar pikërisht këngëtarit se çfarë është duke humbur, teksa shfaqi trupin e saj në bikini.

Modelja 23 vjecare tregoi format teksa është duke shijuar pushimet në plazhin e Miami në Florida.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *