Home / Lajme / Maqedoni / Aksident i rëndë mëngjesin e sotëm në Shkup

Aksident i rëndë mëngjesin e sotëm në Shkup

Një aksidenti i rëndë trafiku ka ndodhur sot në mëngjes në Shkup, në bulevardin “Aradhat partizane”, transmeton Gazeta Express.

Sipas informatave të para,një vetura nga shkaqe ende të paqarta ka humbur kontrollin dhe është përplasur me mbrurrojën e rrugës. Raportohet se nuk ka pasur të lënduar, për momentin.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *